1.1.2013

"מטען לאייפון 5""מטען לאייפון 5" הוא דבר שכל בעל אייפון חייב להשיג. נכון, עם כל מכשיר אנו מקבלים מהחברה כבל לאייפון 5, מטען קיר ואוזניות, אבל בד"כ כבל לאייפון 5 אחד לא מספיק לנו. אלו מאיתנו שנוהגים במכוניתם מידי יום זקוקים למטען לרכב לאייפון 5, ורצוי שיהיה כבל לאייפון 5 (יחד עם מטען) בעבודה, למקרה הצורך.

הכבל לאייפון 5 שונה מהכבלים הקודמים שהיו. המטען של האייפון 5 משתמש בטכנולוגיה חדשנית בשם LIGHTNING (ברק) שאמורה להעביר מידע מהר יותר מטכנולוגיית ה USB המסורתית של האייפון 4 וחבריו. עם זאת, אפל כללה שבב מיוחד שמונע העתקה של מטען מקורי לאייפון 5, על מנת שנאלץ לרכוש בכסף מלא את המטען לאייפון 5 שלנו מאפל עצמה. למזלנו, השבב של המטען לאייפון 5 נפרץ לאחרונה וכבלים לאייפון 5 שאינם מקוריים הגיעו לשוק. עם זאת, ישנם כבלים לאייפון 5 רבים שבהם השבב אינו השבב המקורי אלא תחליף נחות והם לא יוכלו לעבוד עם אייפון 5 בגרסה 6.1 אשר צפויה להגיע אלינו בקרוב. 
כבל לאייפון 5 אשר כולל בתוכו את השבב המקורי יעבוד עם כל גרסת תוכנה, למרות שהכבל גופא אינו מקורי אלא תחליפי. יחד עם הכבל לאייפון 5, רצוי לרכוש גם מטען לרכב לאייפון 5, אך כאן ניתן לרכוש כל מטען איכותי בעל יציאת USB. כנ"ל גם עבור מטען לקיר לאייפון 5, היחידה הצומדה לקיר (השנאי ומיישר הזרם) אינם יקרים אך הם יעבדו עם המטען לאייפון 5, כל עוד הם מאיכות טובה והם בויים לעמוד בזרם של 1,000 מיליאמפר.

לרכישת מטען לאייפון 5 כנסו לאתר iphonecover.co.il או חייגו 072-28-28-236